Křest časopisu Fotograf #40

Čtyřicáté číslo časopisu Fotograf je věnováno pozemšťanství. Jako obvykle tak částečně sdílí téma Fotograf Festivalu, ale rozšiřuje jej jak o teoretické, tak další fotografické roviny. Přesvědčení, že fotografie jakožto záznamové médium je jen jedním ze způsobů, jak zaznamenávat přírodní procesy a sledovat klimatické změny, stojí v jádru uměleckých prací a přístupů představených na výstavách festivalu a stránkách časopisu.

Těšit se můžete na performance Michala Kindernaye & Tomáše Hrůzy. V rámci digitálního obsahu Listening to seeing bude na místě prezentace dalšího videorozhovoru, který najdete rovněž v „papírové“ formě v aktuálním Fotografu: Lukáš Likavčan in a dialogue with Laura Gustafsson and Terike Haapoja.

A nezapomeňte se podívat také do suterénu Fotograf Gallery, kde najdete video Susan Shuppli, o němž rovněž v novém čísle Fotografa hovoříme.

Akce je zdarma po předchozí rezervaci na GoOut. Rezervací vstupenky nám pomůžete počítat návštěvnost festivalu a posouvat se dále kupředu. V případě náhlé změny epidemiologických opatření Vás budeme mít rovněž možnost jednoduše kontaktovat. Děkujeme proto za Váš klik na GoOut!

Datum

16. 9. 2021  19.00

Místo konání

Fotograf Gallery
Jungmannova 7, Praha 1
út–pá, 13–19 h; so, 11–19 h
www.fotografgallery.cz

Partneři

Fotograf Festival pořádá Fotograf 07 z. s. pod záštitou hlavního města Prahy a Městské části Praha 1 a Ministerstva životního prostředí a za finanční podpory Magistrátu hlavního města Prahy částkou 405 000 Kč, Ministerstva kultury České republiky.

Mediální partneři / Medial partners

Archiv